Myjnia Ostróg to miejsce, w którym przywracamy blask wszystkim pojazdom. Wykonujemy usługi mycia samochodów zarówno automatycznie jak i ręcznie. To co szczególnie zyskało uznanie w oczach naszych klientów to profesjonalne pranie tapicerki i kompleksowe odnawianie wnętrza samochodu. Myjemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe oraz motocykle. Przygotowujemy również pojazdy do sprzedaży.

Myjnia samochodowa pod nazwą Car Wasch powstała w lipcu 1994 roku jako pionier na raciborskim rynku w branży mycia i kosmetyki samochodowej.
Po bardzo udanym początku i dynamicznym rozwoju, pamiętna powódź tysiąclecia w 1997 roku znacznie zniszczyła infrastrukturę firmy. Jednak dzięki kreatywnej załodze, która bardzo dba o wizerunek firmy do dziś, odbudowano i wznowiono jej działalność.

Poza myjnią automatyczną i stanowiskiem ręcznego mycia pojazdów do dyspozycji klientów całodobowo pozostają samoobsługowe stanowiska do mycia bezdotykowego oraz odkurzania. W celu podniesienia bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów, zainstalowano system monitoringu a także wyodrębniono komfortową poczekalnię.
Wierzymy, że nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm oraz zadowolenie naszych klientów stanowią najlepszą reklamę myjni.

W grudniu 2021 roku firma zmieniła właściciela oraz nazwę na Myjnia Ostróg. Rok 2022 to planowane modernizacje, remonty, unowocześnienie urządzeń oraz usprawnienie obsługi klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem na kolejnych zakładkach strony.